Dorota Wellman na marcowej konferencji Power of Women

Dorota Wellman na marcowej konferencji Power of Women

Uwaga, czas na fanfary! Na gościa specjalnego naszej marcowej konferencji wybraliśmy najbardziej energetyczną gwiazdę telewizji, radia i prasy, czyli… Dorotę Wellman! 


Kiedy Dorota była małą dziewczynką, zamiast bawić się lalkami wolała włóczyć się z chłopakami po osiedlu albo grać w piłkę nożną – robiła to, na co miała ochotę, a nie to, czego wymagały od niej stereotypy. Teraz najbardziej przeraża ją nuda. „Boję się rutyny” – deklaruje. „Staram się przed nią uchronić, dlatego robię wszystko, co się da” – przeczytamy na http://dziendobry.tvn.pl/, stronie internetowej programu śniadaniowego, w którym dała się poznać jako odważna, pewna siebie i pełna uroku osoba, nieobawiająca się ostrej dyskusji, mocnej puenty czy wyproszenia niekulturalnego gościa. Ale czy wiedzieliście, że jest również dziennikarką radiową, telewizyjną, prasową i producentką? Dorota w wyjątkowym, właściwym sobie stylu opowie Wam inspirującą historię sukcesu i pokonywania stereotypów. To zresztą niejedyna wyjątkowa kobieta, która na konferencji wygłosi swój Power Speach. Powiedzcie swoim przyjaciółkom o naszej konferencji POWER OF WOMEN = #POW! 

Uwaga, na konferencję „Power of Women” zostało już tylko parę biletów w najniższej, promocyjnej cenie: 149 PLN! Cena regularna biletów: 239 PLN.

Bilety: 

https://koszalinkolagen.colwayinternational.com/trainings/events/13,details,power-of-women.html#tab-tickets 

Wieczorne Coctail-party Colway International! 

Zostajecie na konferencyjny weekend w Trójmieście? W takim razie nie możecie przegapić naszego wieczornego koktajl-party! To doskonała szansa na wymianę biznesowych doświadczeń, poznanie innych grup i mniej oficjalne rozmowy w kuluarach! Oraz, oczywiście, świetne ćwiczenie networkingu, który jest przydatną umiejętnością w marketingu partnerskim! Bądźmy „Together” podczas spotkania biznesowego w gronie Partnerów przy ciepłym poczęstunku i lampce wina na naszym wieczornym koktajlu! Wzniesiemy toast za sukcesy firmy i poznamy się bliżej. Na przyjęciu spotkacie cały biurowy Colway International Team, porozmawiacie z trenerkami i zarządem firmy.

Bilety:

https://kolagenotwock.colwayinternational.com/trainings/events/14,details,bilet-na-koktajl-wieczorny-po-konferencji-power-of-women.html#tab-tickets

Dodaj komentarz