Bijemy rekord za rekordem!

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Bijemy rekord za rekordem!

rekord wynik

W żadnym z dotychczasowych sierpniów polska Organizacja COLWAY nie osiągnęła takiego obrotu handlowego, jak w minionych tygodniach!

Tak! Miniony miesiąc był kolejnym rekordowym. W żadnym z dotychczasowych sierpniów polska Organizacja COLWAY nie osiągnęła takiego obrotu handlowego, jak w minionych tygodniach! Nawet w sierpniu najlepszego dotąd roku w naszej historii – 2014. Wszystko zresztą wskazuje na to, że wyniki tamtego roku 2014 – czyli okresu jeszcze przed powstaniem COLWAY International – pobijemy w roku bieżącym. Od stycznia przybliżaliśmy się do wyrównania tamtych rekordów. W lipcu po raz pierwszy odnotowaliśmy wynik historycznie najlepszy i teraz powtórzyliśmy go w sierpniu. Jeżeli w miesiącach wakacyjnych weszliśmy na ścieżkę wzrostu znaczoną historycznymi rekordami, to co nas czeka w wysokim sezonie, który się właśnie zaczyna? Ciekawe czasy idą znowu w COLWAY…

 

Konferencja COLWAY 2016 zbliża się…

…i wydarzy 22/23 października w warszawskim hotelu Boss. Będzie to odsłona całości Ofensywy COLWAY 2016 oraz zapowiedź zmian na kolejny rok. Liderów COLWAY nie powinno na niej zabraknąć.

konferencja

To już 22/23 października! A, że będzie to jedyna znaczna nasza impreza masowa w tym pracowitym roku, to spodziewajcie się świetnej jej oprawy i prawdziwego deszczu sensacji. W „klasycznym” COLWAY hołubimy zasadę: „mniej igrzysk – więcej chleba” (czytaj: prowizji), ale kiedy już igrzyska robimy, to one na długo zostają w pamięci, jak choćby pamiętne Rocznice: w Rynie 2009, czy w Filharmonii Narodowej 2014. Jak również ważna Konferencja w Ossie, w tymże 2014 roku. Tak będzie i tym razem. Tylko 400 miejsc w warszawskim hotelu Boss, a jeszcze mniej biletów na uczestnictwo w pełnym pakiecie, czyli z noclegiem na miejscu imprezy. Bilety będą nieprzyzwoicie tanie, a atrakcji moc. Dlatego już dziś uprzedzamy aby, gdy już się otworzy nasza kasa biletowa (planowo ok. 10 września, razem z dostępem do prowizji sierpniowych) – wszystkie osoby, które wiążą z klasycznym biznesem COLWAY swoje plany na poważnie, zadbały o nabycie miejscówek niezwłocznie. Tym razem zabraknie ich dla wszystkich chętnych na pewno, podobnie jak zdarzyło się to np. z niezwykłym rejsem do Szwecji wiosną roku ubiegłego. Nie nakręcamy w ten sposób bynajmniej frekwencji! Kiedy nam na niej zależy, wówczas rezerwujemy duże obiekty. COLWAY nie potrzebuje wieców na tysiące uczestników, gdyż i bez nich czyni większe obroty handlowe, niż marketingi liczące dziesiątki tysięcy aktywnych dystrybutorów, czy konsultantów. Z tego właśnie słyniemy, że obywamy się bez wielkiego, motywacyjnego wiecowania, a jesteśmy przedsięwzięciem konkretnym, „gęstym”, intensywnym, w którym zarabia się realne pieniądze, a nie wiecznie opowiada ze sceny, że zarobić je … można. Gdy w wielu networkach mówią, że hojnie płacą, to… mówią. Kiedy my to mówimy od 13 lat, to płacimy! W przeliczeniu na głowę statystycznego uczestnika, uprawnionego do przychodu za obrót struktury, prawdopodobnie właśnie w COLWAY są tzw. średnie prowizje najwyższe w całej Europie, w branży MLM!

Wieść o tym niesie się szeroko i stąd też tyle powrotów do COLWAY tych, którzy w minionych latach dawali się namówić na szukanie „trawy bardziej zielonej”, lecz przeżyli na innych łąkach głównie rozczarowania. Realia zarobkowe w COLWAY docenia się często dopiero po takich wędrówkach za „lepszym”. Wówczas ludzie postrzegają dopiero, jak szczególnym jest nasze przedsięwzięcie.

Także więc tym razem zależy nam na frekwencji przede wszystkim jakościowej, gdyż będzie to spotkanie robocze „elity plemiennej”, będzie to Konferencja kolejnego przełomu, podobnie jak był takim pamiętny zjazd w Ossie 2014. Ci, którzy zjawią się 22/23.10.2016 r. w Warszawie, dostaną zaproszenie do wyjątkowej szarży, do głównego akordu Ofensywy COLWAY 2016. W pierwszej linii i z silnym handicapem!
Kilka elementów naszych reform zostało nieco spowolnionych w oczekiwaniu na tę właśnie Konferencję, ale kto tam z nami będzie, ten zrozumie dlaczego i zrozumie jak chcemy szybko te opóźnienia nadrobić.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz