Biznes a promocja Listopadowa już niebawem zaczynamy.

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Biznes a promocja Listopadowa już niebawem zaczynamy.

Cześć !

unnamed-6Chcę Cię poinformować o wydarzeniu, jakie może Cię zainteresować, jakie może przynieść Ci wymierną korzyść. W miesiącu Listopad, jaki się właśnie rozpocznie, firma z którą współpracuję, Colway Sp.J. co roku właśnie w listopadzie stwarza niezwykle korzystne warunki przyłączenia się do nas. Każdego roku setki osób zarabiają dzięki temu mnóstwo pieniędzy. Ponieważ dzieje się tak niezmiennie od 10 lat, więc przedsięwzięcie to jest sprawdzone i całkowicie bezpieczne. W tym roku ma wyjątkowy rozmach. W tym roku wyemitowana również została online audycja Colway TV, na której moi przyjaciele i partnerzy biznesowi przybliżali telewidzom internetowym potwierdzony pod względem rzetelności, bo 10-cio letni już projekt biznesowy, który ostatnio wystrzelił niezwykłą dynamiką popularności, m.in. właśnie dzięki użyciu propagujących go narzędzi internetowych.

Obejrzyj, proszę audycję: Colway TV: https://zdrowiej.net.pl/videos/1548

No więc, jeśli spodobał Ci klimat mojej firmy, moi Przyjaciele i Prezesi, to pozwól, że Ci podam w wielkim skrócie, co możesz skorzystać, jeśli zainteresujesz się projektem Colway :

1) ZYSKI w postaci marż handlowych oraz przychodów rezydualnych. Także atrakcyjne nagrody, egzotyczne wycieczki itp.

2) BEZPIECZEŃSTWO : uczestnictwo w Colway dało już setkom osób dodatkowe zabezpieczenie finansowe w postaci stałych, comiesięcznych wpływów. Co najważniejsze – normalnie, poza Promocją nie ma nawet wymogu inwestowania na początku własnych środków, bo tu nie ma żadnych „starterów” !

3) WIEDZĘ: fachową, narzędziową która pozwoli Ci rozwinąć bardzo różne umiejętności (do wyboru: wystąpienia publiczne, handlowe, budowanie relacji, komunikacja interpersonalna, myślenie wizjonerskie, inteligencja finansowa, wiedza o żywieniu ze szczególnymi elementami biochemii białek, wiedza medyczna, kosmetologiczna i wiele innych – wszystko nieodpłatnie).

4) RELACJE : nowe kontakty, niebanalni ludzie, wyjątkowe klimaty, wyjazdy integracyjno-szkoleniowe, gwarantowana akceptacja Ciebie w nowym, przyjaznym otoczeniu.

Oferta Colway jest szeroka i zróżnicowana na tyle, że każdy znajduje w niej to, co mu będzie odpowiadało:

– jeśli ktoś lubi handlować: wysoko marżowy sposób na silne wsparcie budżetu domowego

– jeśli ktoś handlować nie lubi: możliwość zarabiania na samym propagowaniu niesamowitych polskich wynalazków biotechnologicznych

– dla ambitnych: perspektywa prawdziwej kariery, której jednym z ważniejszych elementów jest zarabianie pięciocyfrowych prowizji każdego miesiąca

– kogo w ogóle nie interesują pieniądze i niezbyt wierzy, ze takie historie są prawdziwe, nie musi się w nic angażować. Otrzyma w projekcie Colway po prostu dostęp do grona pozytywnie zakręconych ludzi, dostęp do mnóstwa ciekawych materiałów non profit i dostęp do legendarnych już produktów, o wyjątkowych atrybutach, jakich raczej nie znajdzie w placówkach handlowych – zaś w bonusie wysokie, indywidualne rabaty na te produkty.

Dzięki tylu aż do wyboru korzyściom projekt Colway rozwija się z powodzeniem od 10 lat, jest modelowym wzorcem rzetelności, ma już także sukcesy zagraniczne i charakter międzynarodowy, a wzrokiem sięgamy jeszcze dalej. W każdym razie w Colway istnieją dodatkowe, niebanalne szanse dla osób mających przyjaciół i rodziny na obczyźnie. Sposób na rozpropagowanie wspaniałego wynalazku rodem z Polski, z zyskiem dla nich i dla siebie.

Także Ty możesz zainteresować się ideą Colway. Sprawdzić, co właściwie przyciąga do niej dziesiątki tysięcy osób… Możesz w ten sposób dołączyć do ciekawej podróży z polskim wynalazkiem, a nawet do grona najlepszych. Możesz być pierwsza w swoim środowisku.

Jeśli temat rozbudza Twoją ciekawość na tyle, że pojawiła się niecierpliwość to, co nieco odsłoni Ci witryna : www.colway.net.pl Jak Cię wciągnie, to zrób eksperyment i poszukaj o nas w internecie złych opinii. Zdziwi Cię to może, ale jesteśmy jedyną organizacją w historii marketingu bezpośredniego, o której nie ma ani jednej złej opinii od 10 lat. To Ci chyba da do myślenia…

Ale to za mało. Będziemy musieli porozmawiać. Nie jestem pewna, czy wystarczyło Ci cierpliwości do obejrzenia całej, godzinnej pierwszej audycji Colway TV.

Bo jeśli Ci nie starczyło, to obejrzyj proszę, tylko to:

https://zdrowiej.net.pl/videos/1521

https://zdrowiej.net.pl/videos/1522

https://zdrowiej.net.pl/videos/1523

https://zdrowiej.net.pl/videos/1524

Pozdrawiam

Jacek Babula

PS. Zapomniałem Ci powiedzieć, że szukam w gronie internetowych (i nie tylko) znajomych moich (i Twoich), kilku bardzo już konkretnych, ambitnych osób, którym to, co robi ta niebanalna, polska organizacja biznesowa – Colway – po prostu się spodoba. Które postrzegą w niej miejsce dla siebie i będą chciały dojść w projekcie Colway naprawdę daleko. Moim osobistym celem jest osoby takie odnaleźć i każdej z nich wskazać realną i wcale nietrudną drogę do pięciocyfrowych, comiesięcznych dochodów. Osiąganych już po roku-dwóch zaangażowania się w Colway. I do zarobienia pierwszych kilku tysięcy złotych już w tym wyjątkowym, bo Promocyjnym w Colway miesiącu. Być może to jesteś właśnie Ty.

Odpiszesz mi, albo zatelefonujesz ?

Jacek Zapraszam serdecznie  TU>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz