COFNIJ SWÓJ BIOLOGICZNY ZEGAR!

Spread the love
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Udostępnij

shutterstock 218870788

 

COFNIJ SWÓJ BIOLOGICZNY ZEGAR!

MODA NA BIOMŁODOŚĆ

Korzystaj z największych odkryć medycyny przeciwstarzeniowej. Wszyscy, którzy regularnie stosują produkty COLWAY wiedzą doskonale, że… „wiek to tylko liczba”.
Nie jesteśmy skazani na to, by być beneficjentami upływającego czasu. COLWAY uczy, jak zapanować nad swoim wiekiem i sprawić, by z każdym dniem wyglądać młodziej!

 

Główna idea towarzysząca firmie COLWAY to nie żadna znowu nowość. To ciągłe ulepszanie programu mającego na celu podążanie w kierunku naturalnego odmłodzenia organizmu.  Program ten oparty jest o dwa  podstawowe filary:

1. Odmłodzenie od wewnątrz – za pomocą naturalnych suplementów diety COLWAY

2. Odmłodzenie z zewnątrz – za pomocą naturalnych kosmetyków opartych o najnowsze biotechnologiczne odkrycia polskich naukowców.

Pierwsze oznaki starzenia pojawiają się wtedy, gdy pogorszeniu ulega funkcjonowanie komórek i hormonów.
Udowodniono, że po 30 – tym roku życia organizm nie produkuje już wystarczającej ilości hormonów. Ich poziom diametralnie spada, co w konsekwencji przyczynia się do  niechcianych zmian takich jak np. wypadanie włosów czy utrata jędrności skóry. COLWAY konsekwentnie realizuje politykę zmierzającą w kierunku zatrzymania postępów starzenia się organizmu, stawiając na innowacyjne rozwiązania, rewolucyjne produkty o składzie silnie pobudzającym działanie komórek do regeneracji i odnowy. Jeśli zdecydujesz się pójść drogą, którą „otwiera” dla Ciebie COLWAY, przygotuj się na to, że będziesz wyglądać i czuć się o całe lata młodziej!

 

         Razem z COLWAY możesz cofnąć swój biologiczny zegar!

Każdy z nas ma bowiem możliwość zregenerowania organizmu w sposób całkowicie naturalny. Czy wiesz, że większość komórek w Twoim ciele ma mniej niż 2 lata? Komórki w Twoich jelitach odnawiają się co 3 dni. Te w siatkówce oka – co
10 dni. Twoja wątroba, nerki, śledziona i płuca całkowicie odnawiają się co 300–500 dni. Nawet Twój szkielet odnawia się całkowicie co 10 lat.

Starzenie nie oznacza „zużywania” się Twojego ciała. Jeśli się starzejesz, to tylko dlatego, że istnieją pewne niedobory lub została zachwiana naturalna równowaga, co hamuje właściwą regenerację organów. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie deficyty i brak równowagi można korygować za pomocą specjalnie ku temu dedykowanym suplementom diety COLWAY (Rys.1).

 

yjhtgrfds

Rys. 1. Oferta suplementacyjna firmy COLWAY

Ważne jest to, abyś zdrowie traktował priorytetowo. Jeśli naprawdę chcesz cieszyć się pełnią życia, odzyskać energię i dobre samopoczucie, powinieneś być na bieżąco z najnowszymi odkryciami polskich naukowców. Tu chodzi przecież o Twoje życie, a raczej o jego długość i JAKOŚĆ.

Dlaczego „naprawa” organizmu od wewnątrz jest tak ważna? Dr Thierry Hertoghe wyjaśnia:

„Nasza twarz odzwierciedla naszą osobowość… jak również nasze odżywcze i hormonalne niedobory“.

„Jeśli skóra Twojej twarzy jest obwisła, powieki opadające, policzki zwiotczałe i pojawiają się oznaki atrofii, takie jak przerzedzone brwi i zbyt cienkie usta, może to wskazywać na niedobór hormonu wzrostu, często występujący u ludzi
z osobowością lękową o tendencji do dramatyzowania“.

„Obwisły podbródek może wynikać z niedoboru cynku, witamin C i D oraz aminokwasów, szczególnie glicyny i treoniny“.

„Jeśli popołudniami czujesz się zmęczony i napięty nerwowo, możliwe, że wiąże się to z niedoborem magnezu, który często występuje u osób nerwowych i rozdrażnionych“.

A także:

„Skóra sucha i blada, niemal przezroczysta cera zwykle są efektem niedoboru wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6“.

Trzeba jednak wykształcić w sobie umiejętność oddzielenia ziarna od plew! Starannie przejrzeć i wczytać się w skład  suplementów diety, jakie proponuje rynek. Nie wszystkie produkty z etykietą „BIO” są korzystne dla zdrowia i w 100% naturalne. Potrafić powinniśmy oddzielić prawdziwą wiedzę naukową  i oparte na niej pełnowartościowe odkrycia biotechnologiczne od pseudomedycznego bełkotu marketingowego! Część z nich jest całkowicie nieprawdziwa. Część to powtarzanie nieprawdziwych mitów medycznych. Ogromna część to kryptoreklama leków i suplementów produkowanych przez firmy farmaceutyczne. COLWAY daje Ci możliwość poznania producentów, którzy są obecni na większości Konferencji organizowanych przez naszą Organizację. Możliwość bezpośredniej rozmowy, zadania pytań i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania – to wielka wartość. Dzięki temu nasi naukowcy mogą lepiej zrozumieć potrzeby klientów, nieustannie udoskonalać i wprowadzać innowacje, które podnoszą jakość proponowanych przez nich produktów.

Drugim filarem są  produkty kosmetyczne, które zyskały uznanie na całym świecie, zaś efekty ich działania przybliżyliśmy
w poprzednich „Uśmiechach od COLWAY”.  Zgodzicie się, że rezultaty regularnego stosowania są imponujące? Myślę, że takich historii jest znacznie więcej… a sam Prezes – Jarosław Zych podzielił się z nami tylko 1% z tych korespondencji…

złota linia atelo colway

Rys. 2. Złota Linia ATELO – COLWAY

Celowo chciałabym się odnieść do Złotej Linii ATELO – COLWAY, która wprowadziła naszą Organizację w zupełnie nowy, innowacyjny wymiar. Produkty oparte o najnowsze osiągnięcie w dziedzinie kosmetologii – oleosomową bazę ciekłokrystaliczną.  Dzięki temu wynalazkowi pojęcie „mody na biomłodość” zyskało innego znaczenia. Wszyscy, którzy uważnie śledzą i czytają „Uśmiechy od COLWAY” pamiętają, jaki związek oleosomowa baza ciekłokrystaliczna ma z „Limitem Hayflicka”, czyli przedwczesną śmiercią komórkową. Dodatkowo baza oleosomowa jest wzbogacona o biomimetyczne składniki aktywne i wszystkie trzy typy natywnego kolagenu: atelokolagen, tropokolagen i prokolagen.
Czynniki biomimetyczne tworzą warstwę ochronną na skórze, stanowiąc tarczę przeciwko zagrożeniom z zewnątrz.

To  jeden z sekretów odmłodzenia skóry! Złota Linia ATELO – COLWAY to linia kosmetyków wpisująca się w trend miejski, która stanowi ochronę przed zagrożeniami “nowoczesnego, czyli pełnego chemii środowiska”. Zarówno suplementy jak
i produkty kosmetyczne walczą z wolnymi rodnikami i innymi procesami, które powodują starzenie się, stąd popularny już w krajach bardziej rozwiniętych nurt produktów miejskich, nazywany również trendem “anti polution”, czyli moda na walkę ze skutkami zanieczyszczonej żywności i środowiska.

Wygląd Twojej twarzy, kondycja skóry, włosów, paznokci, a nawet Twój uśmiech (usta, zęby, dziąsła) w ogromnym stopniu zależą od stanu zdrowia. COLWAY wychodzi naprzeciw potrzebom i konstruuje ofertę w taki sposób, aby zadbać o nasz organizm od wewnątrz i na zewnątrz. Propozycja kosmetyczno – suplementacyjna COLWAY to odpowiedź na skondensowane zagrożenia wynikające z zanieczyszczeń środowiska mające wpływ na  stan naszego zdrowia i wyglądu.

 

Milena Chorążewska

Artykuł na podstawie miesięcznika „Zdrowie, Witalność i Długowieczność” oraz na podstawie artykułów z archiwum COLWAY

 •  
  1
  Udostępnij
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz