Colway Listopad 2018 GRATISY 7000 ZŁ

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Komunikat o Gratisach w Listopadzie 2018

Listopad w Colway www Page 01

FOLDER LISTOPAD W COLWAY

Prezentami wkładanymi w tym roku natychmiast do zamówień pakietowych, opiewających na nie mniej niż 5200 pkt. (ich pula gwarantowana to 2 200 Pakietów), których skład asortymentowy może być komponowany z dowolnych produktów są:

1. Szampon Zagęszczający Włosy 117 zł

2. Kolagen Naturalny Platinum 100 ml 337 zł

3. Atelokolagen 287 zł

4. Colvita 120 317 zł

5. Zestaw Napinający pod Oczy 459 zł

Wartość katalogowa tych produktów łącznie to: 1 517 zł

Listopad w Colway www Page 07


Korzyściami dodatkowymi będą wkładane do każdego Pakietu materiały reklamowe i edukacyjne, w tym Foldery nowości suplementacyjnych: LunaCol iDetoCol, umowy menedżerskie oraz usługi wysyłania każdego Pakietu na nasz koszt w granicach Unii Europejskiej i za 1/2 tych kosztów poza granice UE. To jest najskromniejszy wariant wykorzystania potencjału wartości katalogowej Gratisów, przeznaczonych na akcję listopadową. Łączna, minimalna wartość Prezentów, jakie COLWAY gwarantuje do 2200 zamówionych w tym roku Pakietów Listopadowych wynosi 1 550-1 600 złotych. Taką ich pulą i wartością zadowolą się ci, którzy będą zwlekać z zakupami Pakietów i nie skorzystają z możliwości dodatkowych. Tym bowiem, którzy wystartują od razu, od pierwszych dni listopadowych, czyli nabywcompierwszego tysiąca Pakietów Listopadowych już dołożymy do ich zamówień Nowość – preparat wspomagający oczyszczanie organizmu z pasożytów, grzybów, drożdży i bakterii – DetoCol – o wartości katalogowej 117 zł.

Tym samym złożenie zamówienia pakietowego w pierwszej dekadzie Listopada podniesie wartość znalezionych w paczce Gratisów do sumy około 1 670 -1 720 złotych.

Listopad w Colway www Page 08
* tylko do pierwszego tysiąca zamówionych pakietów

Powtórzmy: zamówienia pakietowe, do których COLWAY doda wszystkie wyżej wymienione Gratisy – mogą być składane z dowolnych produktów dostępnych w naszej ofercie.

Wartość katalogowa Gratisów może jednak w tym roku sięgnąć nawet 7-miu tysięcy złotych!


Listopad w COLWAY 2018 
niesie wyjątkową możliwość znaczne go powiększenia puli i wartości prezentów produktowych. Nabywcy Pakietów, którzy włączą do swoich zamówień produkty promowa ne w tym roku przez nas lub ich wytwórców – otrzymają bowiem kolejne Gratisy.

I tak:

– w każdym Pakiecie, w którym znajdzie się Złoty Zestaw Atelo – nabywca odkryje przy odbiorze paczki kolejne, dodatkowe prezenty: dwa Atelokremy Multi korygujące o wartości katalogowej2 x 227 zł = 454 złote.

Można tu wyobrazić sobie Pakiet złożony z samych Złotych Zestawów, w którym zsumowana wartość Gratisów sięgnie kwoty 7 tysięcy złotych w cenach katalogowych!

Listopad w Colway www Page 09a

Nie można w tym miejscu nie wspomnieć, że sam wybór do listopadowego Pakietu Złotego Zestawu Atelo już przynosi dodatkowe korzyści, gdyż nabywca otrzymuje prezent w postaciestetycznej i trwałej kosmetyczkiCOLWAY, a produkty ten Zestaw tworzące są znacząco w nimtańsze, niż nabywane osobno!

Listopad w Colway www Page 09b

To nie koniec.

Do każde go zamówienia Pakietu a’5200 pkt, w którym znajdzie sięZestaw Napinający pod Oczy – do łożymy gratis kolejne opakowa nieColvity 120.

Listopad w Colway www Page 10

Dla każdego zatem beneficjenta tej Akcji, także dla świeżo upieczonego Menedżera COLWAY – który włączy do zamówienia pakietowego TENSER i REVITALIZER i/lub Złoty Zestaworaz nie będzie zbyt długo zwlekał z Listopadowymi działaniami – wartość katalogowa Gratisów sięgnie wartości 2 tysięcy złotychlub znacznie ją przekroczy!

A gdyby skomponował takie zamówienie wyłącznie ze Złotych Zestawów Atelo- i/lub z Zestawów Napinających,

to z pewnością wartość ta sięgnie 7 tysięcy złotych w cenach katalogowych. Czy wszyscy pamiętamy przy jakiej inwestycji własnej?

To jednak nadal nie koniec kaskady możliwych korzyści dodatkowych!

W Listopadzie COLWAY 2018 pojawią się także kamienie szlachetne!

Pojawia się tylko tego miesiąca – jedyna i niepowtarzalna okazja dla tych, którzy nie mieli dotąd szczęścia w„losowaniach”, czyli nie trafili przy czynieniu zakupów na jeden z pięciu Kremów Blue Diamond, w jakim zawsze znajduje się kamień jubilerski. Kto bowiemwłączy do zamówienia Pakietu nie jeden, a trzy Zestawy Napinające pod Oczy, ten oprócz kolejnych trzech opakowań Colvity 120 gratiszdobędzie – i to już jest prawdziwa kulminacja korzyści z tej akcji – jeszcze Krem Niebieski Diament!

Listopad w Colway www Page 11a

Uwaga! Z gwarantowanym, ukrytym w środku klejnotem! Zdiamentem w pełnym szlifie brylantowym, osadzonym w perle, lub z unikatowym niebieskim moissanitem.

Wszystko o tych kamieniach na:www.niebieskidiament.pl

Wartość katalogowa Blue Diamond Cream to 287 złotych. Klejnotów od COLWAY nie da się wycenić…

Przykładowe zamówienie (5 201,27 pkt.), które pozwoli na odebranie Gratisów o maksymalnej, możliwej wartości (uwaga! czynimy je w pierwszych 10-ciu dniach Listopada!):

• 3 x Zestaw Napinający pod Oczy

• 9 x Złoty Zestaw Atelo

• 1 x Kolagen Naturalny Platinum100 ml

1. Odbieramy 5 produktów z puli gwarantowanej 1 517 zł

2. Odbieramy prezenty w postaci materiałów marketingowych

3. Odbiera my DetoCol do dawany do pierwszych 1000 Pakietów 117 zł

4. Odbieramy 18 Atelokremów Multikorygujących 4 086 zł

5. Odbieramy 3 opakowania Colvity 120 951 zł

6. Odbieramy 1 Krem Niebieski Diament (z gwarantowanymklejnotem) 287 zł

Łączna wartość katalogowa Gratisów dla tak skomponowanego Pakietu sięga 7 tysięcy zł!

Bez szacowania wartości colwayowych klejnotów…

Taki przykładowy Pakiet kosztuje 3 469,15 zł + VAT. Wysyłka gratis. Nawet biorąc pod uwagę, że pokazany przykładowo wariant „max” narzuca zakup części produktów, które nie byłyby naturalnym wyborem Zamawiającego, to jest on wyzwaniem i zarazem wielką okazją dla prawdziwych Sprzedawców!Siedem złotych tysięcy do zarobienia!

Dla tych, którzy spojrzą na możliwości jakie daje tegoroczny Listopad w COLWAY, tak jak Sprzedawcy i nastawią się przy zamawianiu produktów przede wszystkim na maksymalne korzyści finansowe – to może być ich najlepsza jesień z COLWAY w naszej wspólnej historii!

Jedyny warunek, który musi zostać spełniony, aby jak co roku z tego skorzystać – to zakup Pakietu 5 200 pkt. w jednym zamówieniu.

 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz