Koszmarny wypadek samochodowy Karoliny Górskiej.

Spread the love
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Udostępnij

Koszmarny wypadek samochodowy Karoliny Górskiej

8 kwietnia 2016 w godzinach popołudniowych, pędzącej samochodem SsangYong Korando, kilkanaście dni temu nominowanej na Dyrektora d/s Szkoleń i Innowacji w Colway – Karolinie Górskiej
Pobierz obrazki
na odcinku autostrady A4 pomiędzy Krakowem, a Tarnowem zajechał drogę, wykonując raptowny manewr na prawy pas, pojazd „zganiany” sygnałami długich świateł z pasa lewego za zbyt powolną jazdę. Hamująca raptownie Karolina straciła panowanie nad kierownicą, kontakt kół z nawierzchnią i przeleciała na barierami rozdzielającymi pasy ruchu. Jej samochód trzykrotnie przekoziołkował w rowie i zatrzymał się metr przed betonową przeszkodą.

 

Pobierz obrazki
Dziesiątki przedmiotów, które wypadły walizki, torebki i kieszeni Karoliny, ekipa ratownicza zbierała z odcinka kilkudziesięciu metrów. Korando nie koziołkował poprzez dachowanie, lecz odbijając się od gruntu raz tyłem, raz przodem, tracąc poprzez kolejne uderzenia o ziemię zderzaki, koła, szyby… Świadkowie opisywali to, jako widok przerażający. Mówią też, że auto nadlatując nad widoczną na zdjęciach studnię miało ciągle dużą prędkość.
Pobierz obrazki
Auto jest całkowicie zniszczone, włącznie z pęknięciem ramy podwozia.
Pobierz obrazki
A kierująca? Choć wygląda to nieprawdopodobnie – Karolina nie ma żadnego złamania, ani (mamy nadzieję) żadnego poważnego uszkodzenia organów wewnętrznych. Okropnie poobijana i zalana krwią z kilku niegroźnych ran, ale cały czas przytomna, została przewieziona do szpitala w Brzesku, gdzie seria zdjęć rtg i tomografia nie wykazały żadnych urazów mogących zagrażać jej życiu.

Podkreślić należy, że w czasie ok. dwóch godzin od powzięcia informacji – na izbie przyjęć w Brzesku byli już: Agnieszka Chyćko i Henryk Lipa, którzy wzorowo zadbali nad diagnostyką i dopilnowali, by poszkodowana otrzymała wszelką inną pomoc. Mamy w Colway Liderów prawdziwie godnych swej rangi!

Pobierz obrazki
A nasza Dyrektor? Poprosiła lekarza o błyskawiczne zerwanie resztek paznokcia z poszarpanego palca, o powyjmowanie z ciała okruchów szyb, nałożenie szwów, o leki przeciwbólowe , a następnie o… niezwłoczne wypisanie na własne żądanie. Odmówiła pozostania na obserwacji, nie zgodziła się na przetransportowanie jej do szpitala we Wrocławiu, gdzie obecnie mieszka, gdzie czekał na nią 8 letni synek… Kazała Henrykowi i Agnieszce zawieźć się do Przemyśla, gdzie zdążyła jeszcze na kolację z Menedżerami odbywającą się po Spotkaniu Colway, które planowo miała tego współprowadzić.
The Show Must Go On
… powiedziała nasza tak świeżo jeszcze upieczona, ale tak dobrze przecież znana colwayowcom Dyrektorka. „Za krótko jestem w tym miejscu, gdzie jestem, by zaczynać od jakichś zwolnień lekarskich”.

I nazajutrz 9.04, o 11.00 w Lublinie – choć niemiłosiernie potłuczona, sina na jednej trzeciej powierzchni ciała, Karolina rwała się już na scenę Spotkania Ofensywy Colway 2016 w Lublinie.

Pobierz obrazki
Na to jednak nie pozwolili prezesi Jarosław Zych i Maurycy Turek. Pierwszy przejął na lubelskim Spotkaniu rolę wyznaczoną Karolinie, a drugi odwiózł ją do Warszawy, skąd odleciała samolotem do Wrocławia. Z nakazem leczenia się.

Nie zmienia to faktu, że Karolina Górska nie odwołała Szkoleń umówionych z nią, jako prowadzącą już w tym tygodniu w Trójmieście. Cały program z jej udziałem, aż do wyjazdu na Kretę, pozostaje aktualny, co bądź można o tym pomyśleć w kategoriach rozsądkowych.

Co jeszcze możemy dodać jako reporterzy tych zdarzeń? My, młodzi redaktorzy „Uśmiechów” jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, o czym usłyszeliśmy i zobaczyliśmy na fotografiach. „To niesamowita osoba” – powiedział Jarek Zych po powrocie z Przemyśla i Lublina do Koleczkowa – „przy niej wymiękło by wielu facetów . Ona jest, jak cyborg w spódnicy. Z takimi kadrami, z taką wojowniczką na pokładzie, dokonamy rzeczy wielkich. Jakie przeciwności losu? Jaka k…. konkurencja?”

Pobierz obrazki
Wspólnicy Colway, Zarząd Colway International, cała załoga pracownicza obydwóch firm – życzymy Karolinie Górskiej, by jak najszybciej przestały ją boleć doznane kontuzje, by wracała do zdrowia i do nas! Dziękujemy też za spływające maile i posty od naszego solidarnego Plemienia. Do Colway i na Facebooku.

O samochód proszę się nie martwić Pani Karolino ani trochę! Już szukamy. Czy to może być taki?

Pobierz obrazki
 •  
  1
  Udostępnij
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz