Nowi Menedżerowie COLWAY – Czas wsparcia dla nich…

Spread the love
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Udostępnij

Wsparcie Powstańców Listopadowych

Jak co roku Promocja Listopadowa COLWAY 2016 oprócz rewelacyjnego wyniku obfitowała, w nowych członków naszej Organizacji… Pamiętajmy zatem, że w jej bezpośrednim efekcie powstało setki nowych Menedżerów „za szybki obrót”, nie zaś w wyniku systematycznego dochodzenia do tej pozycji.

„Powstańcy listopadowi” – głosi satyra w sieci COLWAY – to ci, których osoba wprowadzająca uszczęśliwiła w tych dniach pakietem na parę tysięcy złotych i sobie poszła w siną dal…
To „menedżerowie” z łaski Promocji, którzy nie mają ani wiedzy, jak redystrybuować posiadany remanent, ani pomocy w tym zakresie od swojego „promotora”. Pamiętajcie Menedżerowie COLWAY, że złe wieści rozchodzą się znacznie szybciej i szerzej, niż dobre.
Z tych względów tak ważna jest opieka nad nimi. Im mniej będzie tego roku takich „powstańców listopadowych”, tym lepsza opinia poprzedzać będzie nasz biznes, czyli także Twój Biznes! Tym mniej będzie osób sfrustrowanych, mniej produktów wyciekających na aukcje internetowe w cenach rozpaczliwej wyprzedaży, mniej narzekania. Nowi Menedżerowie, którym udzielicie wsparcia – będą być może Waszymi filarami.

Zarejestrowanie osoby w Promocji Listopadowej to nie koniec naszej aktywności – to dopiero początek. To nie tylko sam towar i sprzedany pakiet jest tutaj ważny, ale właśnie pomoc, na którą liczy osoba, która dopiero „raczkuje” w tym biznesie. Najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić jeśli zależy nam na utracie klienta, jest pozostawianie go samego zaraz po dostarczeniu mu produktu, który od nas kupił. Przecież tak jest najwygodniej, a my mamy ważniejsze rzeczy na głowie. Problem w tym, że tak jest najwygodniej dla nas – zaliczone, odhaczone, idziemy dalej… Identycznie maja się sprawy z nowymi Menedżerami.

Pokażcie im raz jeszcze korzyści płynące z ich statusu. Obrońcie ich przed stadem wilków, jakie może już rzuciło się im do gardła, wskutek patrzenia na pełną szafę produktów COLWAY
w domu.
Gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości, sięgnij do uniwersalnego materiału pod tytułem:

16 POWODÓW – DLACZEGO COLWAY?

1. Jasno określony cel

Rekord Promocji listopadowej – rok w rok bijemy kolejny rekord.

2. Gra zespołowa

Mamy szczęście nie tylko w kartach, ale i w biznesie. Zgrany Zespół COLWAY tworzą energiczni, ambitni i dobrze zorganizowani ludzie, którzy koordynują wszystkie procesy zachodzące w naszej organizacji.

3. Sieć COLWAY

Sukces w COLWAY nie ma w sobie nic z „udało się” ! My to robimy – Liderzy, Menedżerowie i Dystrybutorzy wykorzystując efekt synergii, będą cieszyć się rezultatem, który przewyższa jednostkowe możliwości.

4. Autorytety

Najlepszy środek zdobycia uznania u ludzi – być dla nich pomocnym. Autorytety COLWAY są ucieleśnieniem tych słów, bowiem zawdzięczamy im innowacyjne pomysły, śmiałe rozwiązania i co najważniejsze – produkty – o uznanej marce i dowiedzionej skuteczności!

5. Jakość produktów

Produkty COLWAY łączą w sobie to, co w każdej uznanej marce najważniejsze: innowacyjność, pomysł i naturalność. Setki tysięcy zadowolonych Klientów, to najlepsza rekomendacja polskiej marki COLWAY.

6. Doświadczenie

Doświadczenie to nasz najlepszy nauczyciel. Aby zbudować biznes, w którym obroty kreślą linię trendu wzrostowego, musieliśmy wykazać się rozwagą, ale i pewną dozą szaleństwa, roztropnością, jak i skłonnością do ryzyka. Wszystkie te doświadczenia składają się na silny fundament marki COLWAY.

7. Tendencja wzrostowa

Statystyki nie kłamią. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jesteśmy skazani na sukces. Z roku na rok pniemy się w górę, pokazując potęgę naszej polskiej Organizacji.

wyniki
… do tego wykresu należy dopisać 19 milionów listopadowych i najlepsze w dotychczasowej historii COLWAY wyniki października i grudnia 2016…

8. Zaufanie

Nowi uczestnicy naszego Plemienia są najlepszym przykładem relacji opartych na zaufaniu. To rdzenne wartości COLWAY zespalają ich z firmą i wzmagają zaangażowanie na każdym etapie współpracy, nadając sens naszemu przedsięwzięciu.

9. Dobra komunikacja

Czy kiedykolwiek czyjeś pytanie pozostało bez odpowiedzi? Każde Wasze słowo jest ważkie, dlatego żadne nie pozostaje bez echa. Dajemy Wam wiele możliwości nawiązania dialogu: kontakt mailowy, telefoniczny, za pośrednictwem fanpage’a, na spotkaniach…
Mówicie – my słuchamy i reagujemy.

10. Relacje międzyludzkie

W COLWAY najważniejszy jest drugi człowiek, dlatego w relacjach międzyludzkich rezygnujemy z egoistycznych postaw. Aby ten kontakt był szczery, musimy żyć w zgodzie
z samym sobą i prawdziwie wierzyć w sens tego, co robimy. Wszystko sprowadza się zatem znowu do rdzennych wartości, na których wyrosła nasza Organizacja.

11. System wartości

Podstawą piramidy tych wartości są: zaufanie, profesjonalizm, jakość, liberalizm, przyjazność całego Systemu, rzetelność i transparentność. Cegiełki tej budowli, której ani czubkiem, ani podstawą nie jest zysk, pozwalają nam osiągnąć szczęście oraz satysfakcję w pracy, jak
i w życiu osobistym.

12. Polska zaradność

Benjamin Franklin powiedział kiedyś: „Kieruj swoim interesem, bo inaczej on pokieruje Tobą”. To nasz czas! Bierzmy sprawy w swojej ręce! Zbliżając się do przyświecających nam celów, pokażemy polską zaradność i przedsiębiorczość.

13. Marketing partnerski po polsku

COLWAY to marketing partnerski po polsku, oparty o fenomen orędownictwa konsumenckiego, który skutecznie odrzucił obce nam kulturowo praktyki tego rodzaju biznesów. Transparentny, zwrócony ku uczestnikom, z którymi wyjątkowo hojnie dzieli się wpływami. Nasza wizja na kolejne lata, to podzielić się jeszcze większą liczbą pieniędzy
z jeszcze większą liczbą uczestników.

14. Innowacyjne receptury

Zestawienia składników w produktach COLWAY są unikalne na skalę światową, nie deklaratywnie, jak w milionach zalewających nas reklam, lecz rzeczywiście. W większości są pochodnymi sensacyjnych odkryć polskiej biochemii. Do ich tworzenia używamy substancji lub formuł mało znanych w kosmetologii i medycynie zdrowia.

15. Potrzeby rynku

Stosując kosmetyki marki COLWAY, poznajesz naturalne źródło swojego piękna. Nasza misja idealnie wpisuje się w kult bycia młodym i pięknym. Ci, którzy zapragnęli poczuć się dobrze
w swoim ciele, przekonali się o tym na własnej skórze. Wasze potrzeby są dla nas najważniejsze.

16. Lider

Przewodząc innym, zawsze wie dokąd idzie i po co tam zmierza. Powtarza, że sukces zapowiedziany zawsze buduje autorytet, a osiągnięty niespodziewanie – rzadko. Tym razem mamy do czynienia z druga sytuacją – Prezes Jarosław Zych zaprowadził nas na sam szczyt złotej Promocji Listopadowej! Swoim słowem i przykładem zmotywował całą Organizację do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Tak to przynajmniej wygląda z punktu widzenia nowych członków Załogi COLWAY…

Milena Chorążewska

Wykorzystano fragmenty Uśmiechów od COLWAY z lat 2014-15

 

 •  
  1
  Udostępnij
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz