O polskich kolagenach nowej generacji na Kongresie Medycznym w Barcelonie i nie tylko.

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

O polskich kolagenach nowej generacji na Kongresie Medycznym w Barcelonie i nie tylko.

Czy pamiętacie newsletter z z 28 kwietnia ? Ten, w którym pierwszy raz pokazaliśmy obraz mikroskopowy fibroblasta w stanie neokolagenogenezy ? Tak, wiemy, że wzbudził sensację. Obecni na wykładzie prof. S.A. Batieczki 4 maja w Marriotcie, mogli zobaczyć go na dużym ekranie . Kto tam był i uważnie słuchał o roli peptydów sygnałowych, uwalnianych w procesie rozpadu większych agregatów kolagenowych po ich aplikacji na skórę ludzką, ten dopatrzył się ścisłego związku tego fragmentu wykładu profesora z informacjami w „Uśmiechach od Colway”. Siergiej Batieczko mógł powiedzieć na ten temat w Warszawie tyle na razie, ile … powiedział.

Powoli, powolutku sączymy Wam informacje z krainy sensacji. Dawkując je ostrożnie. Np. w formie Baśni Biochemicznej w newsletterze z 12 maja. Te informacje wpisują się w Wielkie Zmiany, jakie czekają Colway. Ostrożnie dlatego, że nie możemy zbyt mocno wyprzedzać wydarzeń. Także dlatego, że wśród Menedżerów, Dystrybutorów i Klientów jest wiele osób, które jeszcze nie rozumieją, że polski rybi kolagen, jaki towarzyszył nam przez 10 pierwszych lat tej Organizacji – nie jest ostatnim słowem polskiej biochemii białek kolagenowych ! Że przyzwyczaili się do czegoś, co za rok może być przeszłością …

Jak nam pomógł Colway Swiss & Italia ?

A zatem odsłońmy kolejny kawałek kurtyny. Jak to naprawdę było z kolagenem od Colway …

Oto Colway Italia & Szwajcaria. Fantastyczni ludzie, których ktokolwiek poznał na ostatnich choćby Rocznicach w Kemer i w Warszawie – nie mógł nie polubić.

To część organizacji Colway, która ma największą „wydajność”, to znaczy robi bardzo przyzwoite obroty w stosunkowo nielicznej grupie dystrybucyjnej. Handlują kolagenem, kosmetykami i suplementami pod marką Colway- od 2005 roku. Dlaczego ich właśnie tu przywołałyśmy ? Bo oni przez prawie wszystkie te lata operowali tylko w części tymi samymi produktami, jakie zna większość odbiorców „Uśmiechów od Colway”. Oni byli od co najmniej 2008 roku naszą ariegardą i zarazem papierkiem lakmusowym JAKOŚCI produktów powstających na naszym własnym zapleczu biotechnologicznym. Mówiąc jeszcze prościej: otrzymywali bardzo często produkty nie z seryjnej produkcji Inventii, czy Veny, lecz z laboratoriów, w których Colway eksperymentował, przygotowując się do Zmian, które teraz nieuchronnie się zbliżają.

Dlaczego właśnie oni ? Colway Italia & Swiss ? Ponieważ to oni stawiali nam najwyższe wymagania jakościowe, ponieważ mają najtrudniejszą, najbardziej wymagającą klientelę. W Szwajcarii, w Mediolanie, Turynie w Trento i w Bolzano. Tak więc Kolagen Naturalny do tej organizacji przez całe lata w niewielkich tylko ilościach trafiał z Inventii. A jeżeli trafiał, to raczej dla porównania go z alternatywnymi hydratami kolagenowymi, które to głównie dostarczaliśmy do ich siedziby w Balerno, w ich własnym brandzie produktowym – Colway Collagen Bioactive. Z produkcji własnej, tyle że nie masowej. Których jakość i wartość kosmetyczną najbardziej miarodajnie ocenić mógł najbardziej wymagający konsument. Ich klient – ze Szwajcarii i najbogatszego rejonu Włoch, takim bardzo wymagającym był zawsze. Czy teraz rozumiecie Szanowni Czytelnicy naszego newslettera, ideę tego przekazu ? Czy to rozprasza obawy niektor ych z Was, co do jakości wyrobów kolagenowych, jakie znajdą się masowo w Sieci Colway może już jesienią tego roku, kiedy rozluźnią się kontakty handlowe z naszym największym dotąd dostawcą tych produktów na rynek polski ?

Colway Italia & Swiss dawał nam zawsze pewność, że idziemy w dobrą stronę. I daje nam ją także teraz, kiedy zwracamy się ku zupełnie nowym biotechnologiom. Kiedy spozieramy ku polskim, rybim kolagenom nowej generacji.

Kolageny nowej generacji trzeba powoli pokazywać światu

Ponieważ nie podbijemy świata z produktami, które boją się wysokich temperatur…

Popatrzcie, prosimy także na fotografię poniżej. To Liderka Colwaya szwajcarsko-włoskiego Aleksandra Dresler, wielu spośród Was dobrze znana – dająca brawurowy wykład na temat polskich kolagenów nowej generacji na Kongresie Medycyny Estetycznej w Barcelonie http://www.conftera.com/imagenes/PreProgramaXXIIas.pdf , który zakończył się dopiero co – 18 maja. Jedna z nielicznych prelegentów, dopuszczonych tam bez tytułu doktorskiego. Wyłącznie przez wzgląd na sensacyjność tematu, jaki zgłosiła. Należy też wspomnieć o roli Alejandry Roviry – „hiszpańskiego desantu” tej organizacji. Inicjatorki wydarzeń w Barcelonie.

Poznajecie Czytelnicy „Uśmiechów” ten obrazek z prawej strony? Tak, to ten sam. Fibroblast ludzki w stanie neokolagenogenezy, spowodowanej peptydami sygnałowymi pochodzącymi z rozpadu 3-helisy kolagenu izolowanego z rybich skór, ale uwaga ! W procesie po raz pierwszy w dziejach kontrolowanym ! Medycy i kosmetolodzy na tym Kongresie przyjęli te informacje z ogromnym zainteresowaniem.

Tak, to cały czas ten sam temat. Zapoczątkowany w naszych newsletterach. Polskie kolageny rybie nowej generacji. Po zmianach, które idą w Colway – najpewniej znajdą się one w dyspozycji naszej Sieci dystrybucyjnej.

Dostałyśmy trzy prośby od osób, najpewniej niedawno subskrybujących „Uśmiechy” o wyjaśnienie czym właściwie jest MLM. Uświadomiło nam to, że trochę zaniedbujemy Czytelników mniej jeszcze wprowadzonych w temat. Może naprawi to ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=OPjnPxNtw4I Lektor słaby, lecz przedstawienie zagadnienia krótkie, łatwe i właściwe. 

Dostałyśmy też mnóstwo pytań: kiedy wreszcie będzie w sprzedaży Odżywka do Włosów z Kolagenem ? Mamy nadzieję, że gdy będziecie czytać tę odpowiedź, to ona już zdecydowanie będzie.

Ostatni raz przypominamy link do filmu – Brylantowej Gali 10-ciolecia Colway: https://www.youtube.com/watch?v=CfiZEYWMf_w&feature=youtu.be Ponad 2700 wejść na trzech znanych nam jego odsłonach w internecie. Szlagier ! 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz