Pytań ciąg dalszy.

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

kolagen-naturalny-platinumSkoro ten kolagen jest taką sensacją, to dlaczego nie stoi w aptekach i w sklepach ? Czemu nie przejęła go od was żadna wielka firma kosmetyczna i nie zalała nim Europy i świata ?

Ależ „stoi” Szanowna Pani ! I to w setkach aptek oraz innych punktów handlowych ! Lecz właśnie dlatego, że tam przeważnie „stoi”, wolimy stanowczo strategię dystrybucyjną, w której kolagen nie stoi, a wędruje pomiędzy użytkownikami. Zdecydowanie wolimy korzystać z orędownictwa konsumenckiego tych użytkowników, którzy są z niego zadowoleni. Jest ich szacunkowo tylko w Polsce już blisko 200 tysięcy i skutecznie polecili jedni – drugim już blisko 2 miliony flakonów Kolagenu Naturalnego. Równie zdecydowanie wolimy podzielić się wpływami z dystrybucji naszych preparatów z Panią – i z gronem Jej znajomych, niż z mediami reklamowymi… niż z prasą, radiem i telewizją.

 

Hydrat kolagenu rybiego, rdzennie polski, całkowicie naturalny kosmetyk, niestety nie jest produktem doskonałym. To zbiór żywych molekuł kolagenowych, które tracą swoją konformację spiralną w wysokich temperaturach miesięcy letnich, w transporcie i w pomieszczeniach nieklimatyzowanych placówek handlowych. Tym samym słabo odnajduje się on w gąszczu europejskich, czy amerykańskich przepisów o gwarancji i rękojmi. To jest zapewne główny powód, dla którego „nie przejęły” go jeszcze koncerny kosmetologiczne. A poza tym, bronimy go droga Rodaczko. Bronimy, jak potrafimy najlepiej, przed takim przejęciem.

W jaki sposób osoby zajmujące się dystrybucją w Colway płacą podatki ? Jaką mam pewność, że to jest działalność całkowicie legalna ?

W jaki sposób płacą podatki ? Najpewniej płacą je przelewem na rachunek właściwego urzędu skarbowego, na podstawie własnych deklaracji o uzyskanych przychodach… Menedżerowie Colway, których przychody (przede wszystkim prowizyjne) to uzasadniają – powinni prowadzić działalność gospodarczą. I rozliczać się z niej wg. zasad ogólnych. Z kolei Dystrybutorzy Colway, to przede wszystkim nabywcy z rabatem produktów na potrzeby własne i osób najbliższych. Jeżeli odsprzedali je dalej z marżą, to tak samo powinni dochód z tej marży zadeklarować. I zapłacić podatek od dochodu przekraczającego narastająco kwotę od podatku wolną, czyli za 2013 rok – od zarobków większych, niż 3091 PLN.
Jaką ma Pan pewność, że to działalność całkowicie legalna ? Wynika to z przepisów prawa RP i UE, które zapewniają swobodę prowadzenia wszelkiej działalności gospodarczej, a więc i handlo wej, jaka nie wymaga koncesji. Colway prowadzi swoją działalność w zarejestrowanych spółkach jawnych i jak dotąd żadna z licznych, przeprowadzonych przez minione 10 lat kontroli, nie stwierdziła w nich żadnych uchybień. Natomiast na ile legalna będzie Pańska działalność – to zależy już od Pana, a nie od nas… Colway sprzeda bowiem Panu swoje produkty na pdst. takiego dokumentu księgowego, jakie Pan Szanowny sobie zażyczy. Możemy przy tym zapewnić, że nigdy i nikomu, kto nie ma już tej wiedzy od Pana – nie udostępnimy informacji o skali Pańskich obrotów. Nikomu, za wyjątkiem osób, którym należy się za nie prowizja. Czy te odpowiedzi są satysfakcjonujące ?

Ile trzeba zainwestować, aby zacząć działać w Colway ? Jaka jest możliwość zwrotu tej inwestycji, jeżeli okaże się jednak chybiona ?

Nic nie trzeba zainwestować, „aby zacząć działać”. Działanie w Colway zaczyna się w chwili, gdy ktoś poleca nasze produkty innym konsumentom. Można sobie teoretycznie (i systemowo) wyobrazić sytuację, w której zawierający Umowę Dystrybucyjną nigdy niczego nie kupi, ani nigdy niczego osobiście nie sprzeda, czyli nigdy też nie zainwestuje w biznes Colway ani jednego grosza. Potem nominację menedżerską i kwalifikacje prowizyjne „robił będzie” rękami wprowadzanych przez siebie kolejnych Dystrybutorów. To wariant raczej nie spotykany w praktyce, ale jak najbardziej możliwy, jako że w Colway nie ma ani żadnego „startera”, ani żadnych, dziwnych opłat za nic. To m.in. odróżnia Colway od firm networkowych „made in USA” . Nie ma w ogóle żadnego „musi” w naszym Systemie Finansowym. Ile trzeba zainwestować ? Ile uzna każdy za stosowne, by nie biegać z pustą taczką. .. Kompletny zestaw materiałów informacyjnych do pracy, wraz z akcydensami Umów, czyli tzw. „niebieska teczka” kosztuje … 10 zł. Najtańsze produkty z rabatem – kilkadziesiąt zł/szt. Nie znany jest nam przypadek, by ktoś próbował uzyskać „zwrot inwestycji” na tym poziomie. Jeśli chodzi o możliwość zwrotu zakupionych w Colway artykułów handlowych, to w niczym nie odbiegamy tu od powszechnie obowiązujących przepisów prawa, także konsumenckiego.
Zakupy pakietów menedżerskich czynione w Promocji Listopadowej również podlegają tym samym przepisom. Podkreślenia wymaga tu całkowita dobrowolność tej inwestycji. Nabywający wymienia ją bowiem na oczekiwane i natychmiastowe korzyści. W Colway nigdy nie uzależniamy od żadnych „inwestycji” praw do robienia z nami Biznesu. Nikogo nie degradujemy z raz osiągniętych pułapów i nikomu nie odbieramy nigdy praw do prowizji. Nawet jeśli się wyłączył z aktywności i długo nie kupował w Colway żadnych produktów. Nie ma więc u nas raczej inwestycji chybionych, ale przede wszystkim nie ma nacisku na inwestycje jakiekolwiek i przestrzeni dla jakiegokolwiek ryzyka biznesowego.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz