Rąbka tajemnicy Drugiego Dziesięciolecia skrawek kolejny…

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

cropped-atelokolagen_baner.jpgRąbka tajemnicy Drugiego Dziesięciolecia skrawek kolejny…

Nasi prezesi obiecali Wam w Drugim Dziesięcioleciu rzeczy niesamowite.

A my obiecałyśmy Wam, że będziemy powoli, powoli uchylały rąbków tajemnicy sensacji biotechnologicznych, jakimi interesuje się Colway … Jakie będą naszą Przygodą, bliskimi spotkaniami wszystkich tych, którzy pójdą z Colway w jego Drugie Dziesięciolecie z największymi sensacjami XXI wieku…

Jakie są rdzenne wartości naszej Organizacji – wszyscy wiecie. To, że zawsze będziemy oglądać się przede wszystkim na rodzime, polskie odkrycia, przede wszystkim biotechnologiczne – też wszyscy wiecie. Nie bez powodu Colway postarał się o znak: „Najlepsze w Polsce”.

Wszyscy wiecie także o tym, że marketingi sieciowe, które odnoszą sukcesy wielkie, którym towarzyszy wizja i pasja – skupiają się na tym, aby mieć w swojej ofercie produkty, jakich nie ma NIKT inny. Colway zawsze chciał mieć w swojej ofercie produkty, jakich nie ma NIKT inny. Stawało się to jednak coraz trudniejsze, aż wreszcie okazało się niemożliwe. Dlatego nasi sternicy ustawiają nasz obecny kurs na krainy rzeczywistej Unikalności.

Przedstawiłyśmy już w „Uśmiechach od Colway” z 22 maja 2014 laboratorium dr Jana Czarneckiego w Jeleniej Górze i zatykające oddech osiągnięcia tej placówki, z opracowaniem metody wytwarzania kolagenów nowej generacji, kolagenów termicznie odpornych, o kontrolowanym procesie rozpadu 3-helis i o pH wreszcie odpowiadającemu ludzkiej skórze – na czele.

Dzisiaj chcemy Wam pokazać maleńką tylko wzmiankę o również polskich pracach, na które poziera już ta cała część biochemicznego świata, jaka zajmuje się komórkami macierzystymi.

Posłużymy się w tym celu materiałem popularnonaukowym, jaki posiadamy od dawna, jaki otrzymaliśmy w załączeniu do komponentu kosmetycznego, który moglibyśmy włączyć do oferty Colway praktycznie od zaraz. Poczytajcie, co to są komórki macierzyste, jaki jest ich wpływ na nasze fibroblasty, czyli na procesy stymulujące powstawanie dodatkowych molekuł kolagenu i elastyny:
http://colway.net.pl/media/attachment/CITRUSTEM_Kom%C3%B3rki_macierzyste.pdf

Niektórzy z Was zresztą wiedzą już sporo o komórkach macierzystych. Nie będziecie musieli produktów kosmetycznych z ich dodatkiem szukać w innych ofertach.

Jest bardzo prawdopodobne, iż to zrobimy, że schylimy się po tę ofertę. A może nie … W końcu Colway uwolniony niebawem od Inventii może przebierać w najlepszym i wśród najlepszych ! Więc może jednak nie… bo może zrobimy coś znacznie lepszego i … polskiego.

Ponieważ …
Do Jeleniej Góry, do dr Czarneckiego jeździ się z Koleczkowa zawsze przez Wrocław, a wizjonerzy znają się i współpracują ze sobą. To, z czym zapoznają się ci z Was, którzy otworzą poniższy link – to już zupełnie inna liga, niż pokazane Wam w newsletterze z 22 maja 2014, pasjonackie laboratorium Finepharm, na odkupionych od Jelfy kilkuset metrach pomieszczeń. Teraz zapachnie najwyższą półką światową. Bardzo świerzbią nas klawiatury, aby napisać więcej, lecz nie możemy.

Wklejcie w pasek adresowy ten link i poczytajcie o Stem Cells Spin SA, o kolejnej polskiej firmie, którą nakręca niebywała pasja, a na którą dzięki przyjaźniom biznesowym jakie zwarliśmy, orientuje się także Colway : http://stemcellsspin.com.pl/badania_komorek_macierzystych_mic_1,2293

Poczytajcie koniecznie o tej firmie, o jej potencjale, o tym co już dokonała i jaką ma misję. I w ogóle poczytajcie w internecie okomórkach macierzystych. Polskie kolageny nowej generacji z łatwością emulgują się bowiem także z komórkami macierzystymi i to takimi, jakich nikt jeszcze nigdy w kosmetologii nie zastosował ! Więcej na ten temat może zdradzić tylko Jarosław. Nie sądzimy jednak, że zrobi to wcześniej niż jesienią tego roku. Znamy bowiem wagę Sekretu.

Ale czytajcie pilnie wszystko, co Wam powoli, powoli będziemy odsłaniać. Bo ośrodki takie, jak Finepharm, czy Stem Cells Spin, to bynajmniej nie ostatnie krainy Unikalności, ku którym chcemy płynąć. Tym bardziej, że to już nie są teorie.

Niektórzy z Was mają jeszcze trudności z objęciem wyobraźnią tego, co jest przed nami. Niektórzy ugrzęźli w jakichś lękach, plotkach lub wręcz manipulacjach. Jeszcze inni chcieliby, aby czas stał w miejscu… Może woleliby zostać na zawsze z produktami, które mają już dziesięć lat. Nie martwcie się. O Was też pomyśleliśmy. Będziecie je mieli tak długo, jak długo chcecie.

Ale my w sztabie Colway nie chcemy stać w miejscu ! My znamy tylko jeden kierunek poruszania się – do przodu ! Tym bardziej, że zaczyna się nasze Drugie Wspaniałe Dziesięciolecie !

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz