W swojej drugiej dekadzie Colway ma stać się prawdziwą kompanią przeciwzmarszczkową.

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

W swojej drugiej dekadzie Colway ma stać się prawdziwą kompanią przeciwzmarszczkową

Dokładnie tak. W naszą wizję, jaką zaczniemy realizować już w 2015 roku wpisane będą projekty sięgające po najnowsze i najbardziej sensacyjne odkrycia nauki w dziedzinie walki ze starzeniem się organizmu od wewnątrz oraz walki z zewnętrznymi oznakami starzenia się skóry, czyli ze zmorą wszystkich kobiet – zmarszczkami.

O wizji suplementacyjnej Colway na kolejne lata, o probiotykach, antyoksydantach i innych prawdziwych eliksirach młodości – będziemy pisać jeszcze nie raz. Dziś krótka wzmianka o czymś tak mało ważnym z punktu widzenia zdrowia ludzkiego, a jakże istotnym dla wielu z nas… Zmarszczki. Spodziewajcie od Colway już za niewiele miesięcy prawdziwych rakiet balistycznych na froncie walki ze zmarszczkami (prosimy o zachowanie neswletterów z 28.05 i z 12.05 2014r). Ale dzisiaj delikatnie. Zaczynając od rzeczy dość znanych:

Elektrostymulacja, jontoforeza czy laseroterapia – to coraz popularniejsze metody walki ze zmarszczkami. Dzięki coraz nowocześniejszym i coraz tańszym urządzeniom zabiegi tego typu można już wykonać w domu. Przy pewnej wiedzy na ten temat – jest to efektywne i niedrogie.

Colway będzie edukował grono naszych Dystrybutorów i sympatyków w następujących kwestiach:

– tak samo, jak tanieją telewizory, komputery, czy urządzenia do kuchni, tak tanieją urządzenia do pielęgnacji skóry w tym instrumenty przeciw zmarszczkowe. Nierozsądnym jest więc dawanie się naciągać na zakupy takich urządzeń po horrendalnych czasami cenach, (ostatnio pojawił się w Polsce MLM, który z takich przyrządów uczynił startery za blisko 1000 EUR !) przed rozpoznaniem innych ofert rynkowych.
Wiedzcie, że Colway po reformach, jakie nas czekają, rozważy w przyszłości dystrybucję właśnie takich, osobistych urządzeń kosmetycznych, kompatybilnych z naszą przyszłą ofertą produktową

– istnieją trzy rodzaje zmarszczek: suche, mimiczne, spowodowane promieniami UV i wiekiem. Pierwsze są całkowicie do zlikwidowania z pomocą naszego kolagenu. Drugie są efektem ekspresji mięśni twarzy. Można je skutecznie spłycać. M.in. z pomocą przyrządów

– zmarszczki „starcze” są efektem starzenia się komórek, niedoboru kolagenu, utraty elastyczności skóry i działania siły ciężkości. Procesy ich powstawania można tylko opóźniać. Nasz kolagen aplikowany systematycznie – właśnie to robi.

U siebie w domu

Pojawiło się sporo nowych metod i technologii kosmetycznych także pozwalających opóźniać powstawanie zmarszczek oraz spłycać te istniejące, a nawet częściowo je eliminować. I to nie tylko w gabinetach kosmetycznych. Dostępne są już bowiem urządzenia, za pomocą których można poprawić stan skóry i rozpocząć skuteczną walkę z upływającym czasem we własnym zaciszu domowym. Nabywamy powoli wiedzy, które z nich realnie pomagają w transdermalności hydratu kolagenu rybiego.

Nowe technologie

Do najnowszych metod walki ze zmarszczkami należą:

 • elektrostymulacja mięśni – jest bezpieczną i powszechnie stosowaną technologią EMS. Impulsy elektryczne delikatnie napinają te części twarzy, które utraciły swoją elastyczność, i w ten sposób odmładzają skórę. Pobudzają aktywność fibroblastów – stoczni wytwórczych dla kolagenu i elastyny, wypełniających zmarszczki od wewnątrz. Metoda ta jest skuteczna szczególnie w przypadku opadających policzków i powiek, podwójnego podbródka oraz tak zwanych worków pod oczami. Pomaga zredukować tkankę tłuszczową, zmarszczki i obrzęki. Koryguje owal twarzy oraz zwiększa jędrność i elastyczność skóry.

 

 • jontoforeza – to połączenie działania substancji aktywnych z działaniem elektrostymulacji. Dzięki niewielkim impulsom substancje kosmetyczne (także peptydy !) łatwiej wnikają do skóry i redukują drobne linie mimiczne i zmarszczki. Poprawiają elastyczność skóry.

 

 • terapia laserem – metoda nieinwazyjna i całkowicie bezpieczna. Dzięki energii światła laserowego (o odpowiedniej mocy i długości fali) można w widoczny sposób poprawić stan skóry. Niski poziom wysyłanego przez laser światła jest bowiem aplikowany bezpośrednio do komórek odpowiedzialnych za procesy odnowy skóry. To także pomaga zwalczać pierwsze objawy starzenia się.

Gdzie kupić domowe urządzenia do tych zabiegów?

Są one dostępne w internecie. Zazwyczaj dołączona jest do nich dokładna instrukcja obsługi oraz film DVD zawierający prezentację zasad ich użytkowania. Informujemy Was, że Colway pilotuje obecnie kilka eksperymentów dokumentujących skuteczność poszczególnych aparatów kosmetycznych. Wszystko pod kątem ich współdziałania z naszymi obecnymi i przyszłymi produktami oraz celem sondowania zasadności wprowadzenia takich przyrządów do naszej oferty w przyszłości.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz