Spread the love
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Udostępnienia

Oferta współpracy – Zarabiaj z Colway

Współpraca jest prosta i nie wymaga nakładów finansowych. Pierwszy krok jaki należy zrobić to podpisać umowę dystrybucjyjną, która zapisuje nas do systemu Colway i stwarza mozliwości kupowania produktów colway z 30% upustem oraz okazję do dystrybucji kolagenu Colway (nie jest to konieczne ani wymagane). Umowa dystrybucyjne nie zobowiązuje do zakupów produktów czy sprzedaży. Jest formalnym zapisaniem się do sieci Colway wymaganym przez producenta. Jak to wykorzystamy to zależy od nas. Może przynosić nam wymierne korzyści w postać tańszych zakupów produktów czy rozwinięcia biznesu w którym oprócz zysków ze sprzedaży mozna zarabiać korzystając z planu marketingowego colway. Jeśli są jakieś pytania można śmiało dzwonić na 790 010 702 lub wysłać pytanie na maila czy zadać pytanie przez formularz kontaktowy w tym miejscu ZADAJ PYTANIE.

Umowa dystrybucyjna wersja POLSKA          Umowa dystrybucyjna wersja ANGIELSKA    
Umowa menadżerska wersja POLSKA           Umowa menadżerska wersja ANGIELSKA    

 

Jeśli nie interesuje cię papierowa wersja umowy można to zrobić bezumownie i elektronicznie zarejestrować się w systemie Colway jako Dystrybutor i korzystać z rabatu -30%. Prosimy wtedy o kontakt pod numerem 790 010 702. lub wypełnij formularz na tej STRONIE.

Kolagen Naturalny sprzedaje się najlepiej wówczas, gdy konsument po pierwsze: zetknie się osobiście i namacalnie z produktem, mając możliwość choć jednorazowego użycia go, po drugie gdy zostanie zapoznany z jego genezą i biochemicznymi uwarunkowaniami działania.
Kolagen Naturalny jest produktem idealnie wprost przystającym do dystrybucji w sieci konsumenckiej marketingu bezpośredniego. Tak orzekali fachowcy i tego dowiódł niebywały sukces sieci Colway już po czterech miesiącach jej działania.
Nie proponujemy zatem Państwu skomplikowanej drabiny sukcesu. Sieć nasza, bez tytułomanii, przewiduje zaledwie dwa szczeble kariery: Dystrybutora i Menedżera, z tym że na osobę zdobywającą Nominację Menedżerską czekają naprawdę godne pieniądze.

Dla kogo jest umowa dystrybucyjna ?
1. Dla osób które stosują produkty kolagenowe firmy Colway i chcą je kupować taniej.
2. Dla osób które chcą dorobić np do pensji rozprowadzając produkty wśród znajomych.
3. Dla osób, które mają zmysł handlowy i chcą zarobić dodatkowe pieniądze.
4. Dla osób prowadzących salony kosmetyczne czy fryzjerskie, gdzie z łatwością mozna stosować i sprzedawać produkty Colway.

Aktywni dystrybutorzy, którzy chcą sprzedawać produkty Colway mogą liczyć na promocję w swoim regione poprzez umieszenie wizytówki na naszej stronie. Każdy dystrybutor może liczyć na naszą pomoc i wsparcie.

Podpisanie Umowy Dystrybucyjnej zapewnia na stałe:
1 – prawo do nabycia kompletu materiałów niezbędnych do podęcia dystrybucji produktu i budowy sieci – non profit, w cenie kosztów ich wytworzenia.
2 –  prawo nabycia Kolagenu Naturalnego Unikalna Formuła Q 5-28 w dowolnej ilości w dowolnym, dostępnym aktualnie u Menadżera asortymencie, juz z rabatem 30%.
3 –  prawo do tworzenia grupy konsumenckiej;

Podpisanie Umowy Dystrybucyjnej nie obliguje Dystrybutora do nabycia produktów, ani do rejestrowania działalności gospodarczej.
Dystrybutorowi przysługują następujące rabaty od cennika COLWAY, obowiązującego w sprzedaży detalicznej Kolagenu Naturalnego Unikalna Formuła 5-28:

Pkt – punkt przeliczeniowy OBECNIE 1 pkt = 1 zł netto.

DYSTRYBUTOR

Osoba, która podpisała umowę dystrybucyjną, po podpisaniu umowy przysługuje 30% rabatu, ale czy tylko 30% ?? Nie!

Dystrybutorowi przysługują zwiększające sie rabaty po dokonaniu następujących obrotów:
34% – po dokonaniu obrotu na 2600pkt (2600zł netto)
38% – po dokonaniu obrotu na 5200pkt (5200zł netto)
42% – po dokonaniu obrotu na 7800pkt (7200zł netto)
42% jest to maksymalny rabat w Colway.

Progi rabatowe są nie utracane! Jak zrobisz obrót na kwotę 7200zł netto Twoje 42%rabatu zostanie na zawsze! Nie ma limitu czasowego w którym dystrybutor musi dokonać obrotu towarem. Opłacalny biznes Colway możesz śmiało polecić swoich znajomych, produkty tej firmy są godne polecenia. Tylko od Ciebie zależy Twój rozwój z firmą Colway.

10400pkt (10400zł netto) – Jeżeli Ty Dystrybutorze osiągniesz taki obrót, staniesz się Menedżerem (liczy się obrót Twój + obrót Twojej struktury)

Dystrybutor jest zaopatrywany w produkty przez swojego Menadżera, nie musi wydawać pieniędzy na żadne startery i ma już 2 źródła zarabiania pieniędzy:

Klient : (30%, 34%, 38% lub 42% na produkcie)

Prowizja między dystrybucyjna:
produkty odsprzedawane
30% – 0%
34% – 4%
38% – 8%
42% – 12%

MENEDŻER

Jest to osoba która z rangi Dystrybutor została nominowana za poczynione obroty 10400 pkt (10400zł) uprawniona do bezpośrednich zakupów w COLWAY

Menedżer uprawniony jest do zarabiania z 3 źródeł:

Klient : (30%, 34%, 38% lub 42% na produkcie)

Prowizja między dystrybucyjna:
produkty odsprzedawane
30% – 0%
34% – 4%
38% – 8%
42% – 12%

Menedżer oprócz dwóch pierwszych źródeł zarabiania, nabywa prawo do prowizji biernej od obrotu swojej struktury Menedżerskiej.

COLWAY sprzedaje produkty wyłącznie Menedżerom.

 

Po osiągnięciu poziomu zakupów 10400 pkt (10400zł) liczonego w cenach detalicznych, faktyczny Menadżer otrzymuje nominację, uprawniającą go do czerpania profitów z obrotu zbudowanej przez siebie w międzyczasie struktury.

Co odróżnia System marketingowy COLWAY od innych marketingów sieciowych:

System wpisany jest w umowy cywilno-prawne, Dystrybucyjna i Menedżerska podpisywane przez zarząd spółki jawnej i uczestnika, co jest pierwszym takim casusem w światowym marketingu sieciowym. Gwarantuje to bezpieczeństwo prawne dla uczestników i zasadę niezmienialności reguł, tak powszechnie łamaną w wielu marketingach sieciowych
Jest dostępny tak samo placówkom handlowym, jak i sprzedawcom bezpośrednim, wysyłkowym, internetowym – można sponsorować hurtownie i nawet wielka hurtownia nie ma szans obejścia swojego maleńkiego dostawcy
Od nikogo nie żąda się wyłącznej lojalności
Wszelkie dochody gwarantuje umową
Zapewnia prawnie niezmienialność reguł gry
Twórcy biznesu odpowiadają własnym majątkiem za realizację umów o współpracy
Ceny produktów są dostosowane do polskich kieszeni
Rabaty zakupowe sięgają 42%, a prowizje oprócz nich – 28% cen detalicznych
Osiąganie tych poziomów jest realniejsze niż gdziekolwiek dotąd
Nie nakłada żadnych przymusów zakupowych
Nie wymaga dokonania obrotu w żadnym, konkretnym czasie
Nie ma “starterów”, ani opłat za uczestnictwo
Materiały reklamowe i informacyjne nabywa się bez marży, w kosztach ich wytworzenia
Zapewnia menedżerom możliwość odbioru prowizji za każdą złotówkę obrotu ich struktury, poprzez prawo rozdysponowania tego obrotu
Nie wymaga praktycznie od nikogo dokonywania sprzedaży detalicznej
Nie ma żadnych “punktów”, tytułomanii, cech sekty, ani piramidy
Zasady są proste i interpretowane na korzyść uczestników sieci
Wszystko, cokolwiek wymyślali uczestnicy innych networków, aby wyciągnąć pieniądze z systemu, jest tu dozwolone, a nawet zalecane
Początek nie wymaga inwestycji
Dla ambitnych istnieją drogi do kariery na skróty
Jest to sieć już eksplodująca, a jeszcze nowa, co zapewnia zapoczątkowującym rozwój struktur-bajeczne zyski
Nigdy nie będziemy “poprawiać” systemu-bo nie ma już nic do poprawienia, tak korzystnego dla uczestników networku, nie wdrożono dotąd nigdzie na świecie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

INTERESUJE CIĘ DYSTRYBUCJA? MASZ WIĘCEJ PYTAŃ ?

Zapraszamy do kontaktu +48 790 010 702  lub kolagenbiuro( małpa )gmail.com ewentualnie przez formularz kontaktowy, który znajduje się TU.

 •  
  4
  Udostępnienia
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •